Baczność, ślisko! 22 Marzec 2017

admin

Wszędzie tam, gdzie kładziona jest mata dezynfekcyjna przejazdowa albo mata dezynfekcyjna klasycznego wariantu, należy koniecznie określać omeny ostrzegające o tym, że powierzchnia może posiadać małą przyczepność, czyli że jest po prostu ślisko.

Rodzajowa maty dezynfekcyjne -  przejazdowa jest tutaj bezprecedensowym niebezpieczeństwem, bowiem mata dezynfekcyjna poświęcona głównie do tego, by szedł po niej człowiek, jest przeważnie trochę delikatniejsza i pomimo nawilżenia środkami dawanymi do dezynfekcji, jakie skalą materii są bardzo poślizgowe|odmienne rozwiązania z rejonu także faktury maty powodują, że można zwiększyć przyczepność na nich i nie są tak groźne, jak maty dezynfekcyjne przejazdowa.

Jeśli tego samego rodzaju wyjścia zastosowane byłyby tam, gdzie używana jest maty dezynfekcyjne przejazdowa, najprawdopodobniej wygoda użytku by wzrosła, ale jednocześnie taka maty dezynfekcyjne przejazdowa istniałaby znacznie mniej mocna na faktory mechaniczne i powstałby problem jej żwawego zanikania się.

Nie da się bowiem ukryć, że mata dezynfekcyjna przejazdowa najprawdopodobniej będzie musiała poradzić sobie ze znacznie większym naciskiem i znacznie większym wycieraniem, co oczywiście nie jest jakimś dużym kłopotem, bo mata to mata i nic specjalnie zagmatwanego, jednak użycie w jej wypadku pewnych rozwiązań istniałoby rzeczywiście niefaktyczne.

Nie należy w tym miejscu oczywiście niczego demonizować.

Nieskomplikowana mata dezynfekcyjna przejazdowa nie jest wybitniej niebezpieczna dla ruchu pieszego niż wilgotny chodnik, zatem nie należy kłaść sprawy tak, jak gdyby w miejscu firmy gwałtownie powstało lodowisko i na pracowników padł blady lęk.

Ogłoszenie przed śliskością musi być powszechnym przypomnieniem, by patrzyć pod nogi, skorzystać z maty i zważać, by się nie poślizgnąć.

Ten wpis opublikowano dnia środa, 22 Marzec 2017 o godz. 15:50 w kategorii maty dezynfekcyjne. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Komentowanie wyłączone.