Wypozycjonuj z nami swoją stronę internetową 20 Kwiecień 2018

admin

Wypozycjonuj? Co to właściwie oznacza? Co to za potworek językowy? Na pewno jest to neologizm, trochę pokraczny, ale neologizm bardzo ważny dla wszystkich przedsiębiorców pragnących odnieść sukces w Internecie lub przynajmniej za pomocą Internetu. W realnym świcie klientów można zdobywać dobrą lokalizacją, roznoszonymi w okolicach ulotkami, billboardem powieszonym gdzieś na płocie lub nawet po prostu faktem, że ktoś przechodził obok i zauważył witrynę sklepową. W Internecie tak to nie działa.240_F_77881272_D2Nl2yQ0ma3MsKtboC1h4ew0I01BAtID

Sieć to wielka pustka, po której trzeba nawigować niczym po oceanie. Nasza agencja interaktywna nie pełni tutaj roli ani przewodnika, ani kartografa. Naszym zadaniem jest pozycjonowanie stron internetowych w mieście Konin tak, by usługi wskazujące ludziom drogę do odpowiednich podmiotów pokazywały w tym kierunku, gdzie znajduje się promowana przez nas strona współpracującej z nami firmy. – www.activate.pl/pozycjonowanie-konin240_F_49921993_M1L9xP5H0k2VfAk3MEIOHLaOyQDMRBTd

W największym skrócie pozycjonowanie stron internetowych prowadzone przez nas to:

  • Zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarkach internetowych;
  • Dominowanie ważnych dla naszych partnerów fraz wyszukiwanych przez internautów;
  • Wyprzedzanie konkurentów i zabieranie im ruchu.

Ruch jest tutaj kwestią krytyczna. Tak naprawdę bowiem nie wszystko w biznesie internetowym zależy od tego, jak dobra jest oferta danej firmy. Klient będzie w stanie sprawdzić tylko kilka potencjalnych oferentów produktu czy usługi, a bardzo często wybiera pierwszego z brzegu. Dlatego największe szanse na sukces będzie miała ta firma, która będzie firmą pierwszą z brzegu lub przynajmniej jedna z kilku pierwszych na czołowych pozycjach. Naszym zadaniem jest sprawienie poprzez pozycjonowanie stron WWW miasta Konin – www.activate.pl, by strony internetowe naszych partnerów pojawiały się na czołowych miejscach.

W jaki sposób wypozycjonujemy państwa stronę?240_F_134467358_ew0teTfSPFoIF22H2MSnNSfKuyyH4WsY

W teorii jest to bardzo proste. Sprawdzimy:

  • Czym się zajmuje państwa firma;
  • Czego szukają jej potencjalni klienci;
  • Jaka konkurencja działa na rynku i jak się promuje.

Mając już te informacje, przeprowadzimy pozycjonowanie stron w Koninie tak, że:

  • Dostosujemy państwa stronę do potrzeb wyszukiwarki;
  • Zaczniemy promować popularne wśród klientów, ale nie konkurencji frazy;
  • Rozpoczniemy kampanie wspomagające. – www.activate.pl/pozycjonowanie-stron

Wszystkie działania związane z pozycją strony są bardzo ważne, mają znaczenie krytyczne, ale nasza agencja potrafi znacznie więcej i dopiero zintegrowane działania oferują prawdziwy sukces.

Ten wpis opublikowano dnia piątek, 20 Kwiecień 2018 o godz. 8:38 w kategorii projektowanie i pozycjonowanie. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Komentowanie wyłączone.